Суспільство

Філатов – Зеленському: Ваші опричники, так звані “пси государеві”, цілодобово нишпорять у пошуках свіжої крові

0

Мер Дніпра Борис Філатов 26 квітня у Facebook звернувся до президента України Володимира Зеленського і закликав його вплинути на силовиків, пише видання Гордон.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

“Наберуся нахабства поставити одне запитання. А хіба справедливо, коли вся країна на карантині, однак тільки дві гілки влади його не дотримуються? Місцеве самоврядування і силовики. Одні борються з епідемією, а інші – ваші опричники (так, Володимире Олександровичу, так), так звані “пси государеві”, цілодобово нишпорять у пошуках свіжої крові. І коронавірус їм не перешкода”, – написав міський голова.

За його словами, президенту не вдасться вдавати, що він не несе “політичної відповідальності за ті неподобства, які відбуваються у довіреній” йому країні.

“Особливо перед місцевими виборами. Ви ж за справедливість, правда? То оголосіть своїм “псам” карантин. Принаймні до кінця епідемії. А то їм відверто нудно. Чи, може, їм скрутно матеріально. Ну і, нарешті, скажіть, коли вже закінчаться нескінченні кримінальні справи? Проти мерів, проти місцевих депутатів, громадських активістів, політичних опонентів. А особливо проти веселих тітоньок, які смішно погрожують вам у YouTube, а в підсумку негідники в погонах шукають у них у дитячих ліжках водяні пістолети”, – заявив Філатов.

Він назвав силовиків “некерованою зграєю”, яку Зеленський обіцяв реформувати.

“Знаєте, Володимире Олександровичу, нині в усьому світі через епідемію народ із в’язниць випускають, а у нас в Україні, навпаки, пакують. І, звичайно, оскільки ми про справедливість, скажіть, хіба вам невідомо про обшуки, які ваші “пси” масово проводять у ваших опонентів після того, як минуло кілька років після нібито скоєння злочинів? Скажіть, це пошук доказів чи бажання розтоптати?” – зазначив мер Дніпра.

Він закликав президента заборонити “величезній армії злодійкуватих і нерозумних чиновників, прокурорів і силовиків, які плодилися в країні десятками років, царювати в регіонах із мандатом від центральної влади”.

“Зробіть так, щоб нарешті в Україні виникло справжнє, а не “картонне” місцеве самоврядування. З ресурсами, повноваженнями і відповідальністю. А самі займіться обороною країни від агресора, міжнародною політикою та економікою”, – пояснив Філатов.