Новини

Флешмоб в підтримку Федини охопив всю Україну: в лідерах Сумська область

0

Слідом за волонтером, активістом Марусею Звіробій в ДБР запросили для вручення підозри нардепа від «Європейської солідарності”, волонтера Софію Федину.

В знак підтримки Софії її колеги по фракції запустили України флешмоб в соцмережі # ЗеНебійся, мета якого показати, що активісти і патріоти не будуть, опустивши руки, чекати поки репресії торкнуться всіх по черзі.

Одним з лідерів серед регіонів виявилася Сумська область, де депутати від «Європейської солідарності», громадські активісти, ветерани АТО підтримали ідею підставити плечі Софії Федині, показавши влади, що за надуманими звинуваченнями і за сфабрикованими справами за свободу слова і свободу думки правду не приховати.

Головним гаслом скоєно випадково була обрана фраза: «Там може прилетіти …».

Адже саме цю фразу слідчі трактують, як загрозу життю Головнокомандувачу, який, мабуть, не розуміє, що на сході немає ніякого перемир’я і там справді може прилетіти і, більш того, прилітає щодня і люди страждають від цього, тому що війна триває, тому прилетів російський снаряд – це не загроза життю президента, а реальність.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16