Політика

Фокін назвав бойовиків “повстанцями” і запропонував сформувати “міжнародний уряд” на Донбасі

0

На території окупованого Донбасу потрібно створити “тимчасовий міжнародний уряд” для проведення місцевих виборів. Про це заявив заступник української делегації в ТКГ Вітольд Фокін в ефірі “UA: Українське радіо”.

На думку політика, якщо вибори будуть проведені під егідою ООН, то жодна зі сторін не зможе їх назвати нелегітимними.

“У мандаті Ради Безпеки ООН записано право створювати міжнародний тимчасовий уряд з терміном необхідним: може бути, на рік, може – на два. А безпеку забезпечити можуть міжнародні миротворці…”, – сказав він.

Фокін зазначив, що РФ раніше погодилася на такий варіант, однак військовий контингент, на російських умовах, повинен знаходиться на лінії розмежування.

“Звичайно, з цим погодитися не можна. Потрібно або такий же контингент розташувати на кордоні з Росією, щоб припинити звідти допомогу повстанцям, або по всій території”, – додав він.

  • Раніше глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук заявив, що, підписуючи Мінські домовленості, глава Росії Володимир Путін  “переграв” Україну.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist