Суспільство

Фокін пропонує дати особливий статус не тільки ОРДЛО, а “всьому Донбасу”

0

Особливий статус необхідно надати всій території Донбасу, а не тільки окупованим районам Донецької та Луганської областей. Про це заявив перший заступник глави української делегації в ТКГ по Донбасу Вітольд Фокін в інтерв’ю “Стране“, інформує ІнфоРезист.

“Сьогодні, щоб припинити війну і вберегти життя бійців і командирів, моя позиція – потрібно оголосити загальну амністію, провести вибори, вирішити питання особливого статусу окремих районів, а краще, всього Донбасу”, – сказав Фокін.

Він упевнений, що “і з того, і з іншого боку було скоєно багато злочинів”, які повинні бути розслідувані. Фокін також додав, що готовий вести переговори з ватажками бойовиків, якщо це йому доручить президент України Володимир Зеленський або Верховна Рада.

  • Зеленський вважає, що призначення Леоніда Кравчука головою української делегації ТКГ і Фокіна його заступником було вдалим рішенням, оскільки вони професійні українські дипломати.
  • У липні Кравчук заявив, що готовий обговорювати на переговорах у Мінську особливу систему управління на Донбасі, проте не особливий статус регіону.