Політика

Фокіна так загралася, що може дійти і до вічного бану, з боку Державного департаменту США

0

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено:

Внучка заступника глави української делегації в Тристоронньої контактній групі по Донбасу Вітольда Фокіна Маша вчора наробила галасу через свою розповідь про те як вони з Андрюшею Єрмаком разом вирішували питання свого діда. Хто не в курс ось відео.

Така бурна політична діяльність цієї панянки викликала інтерес до її персони з боку журналістів та простих користувачів. Так на сторінці Фікіної в інстаграм побачили і таке.

Катерина Рошук – головний редактор видання Букви оприлюднила скріни які чітко свідчать про расиські погляди навіть до таких людей як Барак Обама, уявити, що твориться в голові авторки таких постів нескладно. Буде дуже доречно, якщо посольство США зверне увагу на цей факт. З 2012 року Маша Фокіна живе на 2 країни — Україна та США.

Ось тут трошки цікавого, і про США.

Джерело: ВІЧЕ

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist