Політика

Фонд Петра Порошенка відправив пенсіонерам і людям з інвалідністю тисячі продуктових наборів

0

П’ятий президент України, глава «Європейської солідарності» Петро Порошенко на своїй особистій сторінці в «Інстаграм» опублікував пост, в якому показав, як допомагає українцям в період пандемії коронавируса.

Зокрема, політик повідомив, що вже перша партія продуктових наборів, придбаних за рахунок коштів Фонду Порошенка, вирушила з Відкритого офісу партії по всій Україні. Порошенко направив допомогу літнім людям, людям з інвалідністю та багатодітним сім’ям.

«Разом ми можемо багато чого: захищати Україну, давати відсіч російській агресії, і, об’єднавшись, перемагати пандемію короновіруса. Дякую волонтерам, які роблять все можливе, щоб захистити Україну і українців. Тому що Україна – понад усе! », – написав Порошенко. У той же час в коментарях під постом почали активно писати відгуки люди, назвавши політика справжнім патріотом. «Хороший приклад для наслідування», «Гордість», «Пишаємося, кращий президент за всю історію України», «Спасибі і дуже пишаємося вами», «Ви найкращий президент! І я вірю, будете знову Нашим Президентом », – написали люди.

Нагадаємо, раніше Порошенко опублікував в мережі новий пост, і потрапив під хвилю критики від співвітчизників. Так, політик написав, що в даний момент українським лікарям бракує масок і спеціальних костюмів, які б захищали їх від коронавируса. У той же час українці пригадали політику, через що в країні медицина в поганому стані.

 

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16