Новини

ФСБ Росії атакувала українське судно в Азовському морі і взяла в полон українців

0

Сьогодні стала відома резонансна новина про те, що співробітники Федеральної служби безпеки Російської Федерації поблизу с незаконно включеним Кримом пішли в атаку на українське судно з вилову риби. Відомо, що інцидент відбувався в Азовському морі. На судні були четверо громадян української держави. Вони були захоплені в полон росіянами.

Як повідомляють українські засоби масової інформації, російські силовики, п’ятнадцятого лютого атакували риболовецький корабель України в водах Азовського моря. Більш докладно про це йдеться в повідомленні Прикордонної служби Федеральної служби безпеки.

Згідно з даними ФСБ, напад на маломірне судно України відбулося в «західній частині Азовського моря», тобто поряд з включеним Кримом. На момент захоплення на борту знаходилися четверо громадян України. Їх заарештували російські спецслужби. У ФСБ заявили: «Капітан судна не виконав вимогу прикордонного наряду про зупинку і спробував сховатися». Водночас, за інформацією окупаційних сил, вони не знайшли на борту корабля України видаються в Криму «реєстраційних і суднових документів, а також дозволу на видобуток риби».

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist