Новини

ФСБ Росії атакувала українське судно в Азовському морі і взяла в полон українців

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Сьогодні стала відома резонансна новина про те, що співробітники Федеральної служби безпеки Російської Федерації поблизу с незаконно включеним Кримом пішли в атаку на українське судно з вилову риби. Відомо, що інцидент відбувався в Азовському морі. На судні були четверо громадян української держави. Вони були захоплені в полон росіянами.

Як повідомляють українські засоби масової інформації, російські силовики, п’ятнадцятого лютого атакували риболовецький корабель України в водах Азовського моря. Більш докладно про це йдеться в повідомленні Прикордонної служби Федеральної служби безпеки.

Згідно з даними ФСБ, напад на маломірне судно України відбулося в «західній частині Азовського моря», тобто поряд з включеним Кримом. На момент захоплення на борту знаходилися четверо громадян України. Їх заарештували російські спецслужби. У ФСБ заявили: «Капітан судна не виконав вимогу прикордонного наряду про зупинку і спробував сховатися». Водночас, за інформацією окупаційних сил, вони не знайшли на борту корабля України видаються в Криму «реєстраційних і суднових документів, а також дозволу на видобуток риби».

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16