Суспільство

Фюрер продовжує нагліти через свою безкарність: Російський спецагент намагався отруїти мера Праги

0

Мера Праги Зденека Гржиба та главу району Прага-6 Ондржея Коларжа взяли під охорону. Чеські журналісти заявили, що у Прагу прибув співробітник російської спецслужби, який хотів отруїти Гржибу на Коларжа. На шпигунський скандал вже відреагував Кремль, пише 24 канал.

За інформацією чеського медіа Respekt, три тижні тому до Праги з Росії прибув чоловік із російським дипломатичним паспортом. Його зустріли на автомобілі російської дипустанови та відвезли до посольства.

У портфелі чоловіка могла бути отрута рицин для замаху. Сам мер Праги заявив, що не може говорити про те, як правоохоронці дізналися, що на нього готують замах.

Усе, що я можу сказати, це те, що встановлено це було під час католицького Великодня. Отже, понад два тижні тому, – додав Грижб.

Мер зазначив, що він не може зараз нічого підтверджувати чи спростовувати, зокрема те, що до справи причетні російські спецслужби. Грижб додав, що його будинок охороняє поліція, а на роботу він їздити лише на авто, а не громадським транспортом, заради безпеки.

Зверніть увагу! Мер Праги Зденек Гржиб разом з Ондржеєм Коларжем були ініціаторами знесення пам’ятника радянському військовому Івану Конєву. На початку квітня у Празі демонтували монумент радянському маршалу Івану Конєву. Пам’ятник перенесуть у Музей пам’яті XX століття. У Слідчому комітеті РФ порушили кримінальну справу через пам’ятник, а в Чехії назвали такі дії втручанням у внутрішню політику.

На питання, чи пов’язує він замах зі знесенням пам’ятника радянському офіцеру, відповів:

Як мер Праги, я все ж не можу втручатися в рішення районів, тому що пам’ятник маршалу Конєву це майно одного з районів. Я розумію, що в інших країнах інакше влаштована ця система, але я дотримуюся нашої конституції. Поки вона існує, я буду її дотримуватися, – сказав Грижб.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist