Політика

Гай: ми спостерігаємо в Україні тотальний хаос. Кінцевий бенефіціар цієї трагедії – Росія

0

У Зеленського вирішили, що вже провели всі можливі реформи в Україні, тому вирішили попрощатися з реформаторами. Тому і просили на вихід главу Держмитниці Максима Нефьодова і компанію. Ці всі реформатори насправді були одні з кращих публічних людей в команді Зеленського.

Це вони повинні були забезпечити реформи і їх рух, популяризацію на Заході, а зараз, ймовірно, прийдуть команди Медведчука, Ахметова, Коломойського, Януковича і великих знавців стабільності. Про це у своєму блозі пише ветеран АТО, блогер Мирослав Гай.

Він зазначає, найдивніше, що ж було все нормально, не зовсім, не ідеально, але було ж. ВВП, промисловість росли, державний борг потроху зменшувався, зарплати і пенсії зростали, зарплати військових росли, держава потроху виходило з глибокої кризи після російського вторгнення, але немає, охлос і популісти вирішили, що знають, як краще.

Тепер ми маємо кризу і влада, яка під час цієї кризи змінює зліва і справа будь-яких керівників – Кабмін, митниця, регіони. Саакашвілі, Цушко, Бабіков, Портнов – Зеленський хапається за всіх, кого йому підсовують.

Мирослав Гай зазначає, в результаті ми спостерігаємо тотальний хаос. Кінцевий бенефіціар цієї трагедії – Росія. «Я все шість років писав, викладав спецслужбам цю ідею Генерального Штабу РФ – контрольований хаос і тепер спостерігаю за його втіленням», – написав він

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16