Політика

Гай: ми спостерігаємо в Україні тотальний хаос. Кінцевий бенефіціар цієї трагедії – Росія

0

У Зеленського вирішили, що вже провели всі можливі реформи в Україні, тому вирішили попрощатися з реформаторами. Тому і просили на вихід главу Держмитниці Максима Нефьодова і компанію. Ці всі реформатори насправді були одні з кращих публічних людей в команді Зеленського.

Це вони повинні були забезпечити реформи і їх рух, популяризацію на Заході, а зараз, ймовірно, прийдуть команди Медведчука, Ахметова, Коломойського, Януковича і великих знавців стабільності. Про це у своєму блозі пише ветеран АТО, блогер Мирослав Гай.

Він зазначає, найдивніше, що ж було все нормально, не зовсім, не ідеально, але було ж. ВВП, промисловість росли, державний борг потроху зменшувався, зарплати і пенсії зростали, зарплати військових росли, держава потроху виходило з глибокої кризи після російського вторгнення, але немає, охлос і популісти вирішили, що знають, як краще.

Тепер ми маємо кризу і влада, яка під час цієї кризи змінює зліва і справа будь-яких керівників – Кабмін, митниця, регіони. Саакашвілі, Цушко, Бабіков, Портнов – Зеленський хапається за всіх, кого йому підсовують.

Мирослав Гай зазначає, в результаті ми спостерігаємо тотальний хаос. Кінцевий бенефіціар цієї трагедії – Росія. «Я все шість років писав, викладав спецслужбам цю ідею Генерального Штабу РФ – контрольований хаос і тепер спостерігаю за його втіленням», – написав він

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist