Політика

Гай заявив, що українські військові можуть залишитися голодними через бездарне управління команди Зеленського

0

Мирослав Гай пояснив в статті, опублікованій виданням «Главред», чому склалася «критична ситуація» із забезпеченням продуктами харчування української армії. За словами волонтера, справа тут зовсім не в дефіциті продуктів в Україні. Також не має до цього ніякого відношення і карантин, введений по всій території країни.

За словами Гая, причина більш прозаїчна – непрофесіоналізм нинішньої влади. Чиновники, які сьогодні керують країною, не змогли своєчасно пролонгувати контракти з постачальниками продовольства для Збройних сил України.

Іншими словами, влада просто не змогла нормально і вчасно домовитися з постачальниками. Старих раніше розігнали, а нових знайти не вдалося. Ось і виходить, що першопричина проблема – це бездарне управління державою командою Володимира Зеленського.

Адже всі прекрасно знали, що в березні закінчується термін договорів з постачальниками. Проте, проблеми все одно виникли. Тим часом в умовах війни такі дії влади це вже не звичайна недбалість, а справжнісінька диверсія.