Політика

“Ганебне фіаско. Бігли, кинувши свої танки”: як армія Туреччини знищила базу ПВК “Вагнер”

0

Сьогодні стало відомо про чергове повному, ганебному фіаско представників приватної військової кампанії «Вагнер» (Росія) на території Лівії.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Так, як йдеться в матеріалі Sham Center, урядові війська Лівії за підтримки армії Туреччини пішли в наступ і захопили військову базу Al-Watier ПВК Вагнера і військ генерала Халіфи Хафтара.

Таким чином, згідно з повідомленням, ударні безпілотні літальні апарати ВПС Туреччини рознесли повністю оборону військ Хатафара. Після цього найманці російської ПВК «Вагнер» були змушені тікати, кинувши на своїх позиціях бронетехніку і зброю.

В результаті захоплення авіаційної бази протурецьких військовими силами, туркам і лівійцям дісталися в трофеї десятки танків, а також шість російських літаків. Крім того відомо, що один з найманців приватної військової кампанії «Вагнер» був узятий в полон урядовими силами під час захоплення авіаційної бази.