Суспільство

Гармаш: “Москва може припуститися помилки на Донбасі на користь України”

0

Об’єднання терористичних “ДНР” і “ЛНР” в одну “республіку” було б помилкою Москви. Нею могла б скористатися Україна.

Таку думку в ефірі телеканалу OBOZREVATEL висловив представник української делегації в Тристоронній контактній групі, журналіст Сергій Гармаш. “Я б вітав таке об’єднання, тому що це значно просунуло б Україну до звільнення цієї території”, – наголосив він.

Як пояснив журналіст, причина полягає в тому, що між двома “республіками” існує певна конкуренція, їх відносини не можна назвати дружніми.

“По-перше, історично луганчани і донеччани не дуже один одного люблять, конкурують. По-друге, не дарма ж ці так звані республіки закривають кордони між собою і запроваджують мита. Вони ділять шматки економіки – вже зруйнованої, але такої, що знаходиться на останньому подиху. Вони ділять гроші“, – розповів Гармаш.

Таким чином, на його думку, об’єднання неминуче призвело б до дестабілізації ситуації в регіоні. І цим могла б скористатися Україна.

“Це було б помилкою Москви. Я думаю, цілком можливо, що в Москві певні структури лобіюють таку ідею. Але я не дуже впевнений, що там всі настільки стали дурними, щоб її реалізувати”, – підсумував журналіст.

Як писав OBOZREVATEL, ексміністр-втікач внутрішніх справ Віталій Захарченко заявив, що готовий очолити терористів на Донбасі в разі злиття терористичних “ДНР” і “ЛНР”.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16