Війна

Гармаш: на Україну тиснуть з боку ОБСЄ для обговорення запропонованого бойовиками мирного плану

0

На сьогоднішніх переговорах делегація України в Тристоронньої контактній групі (ТКГ) Донбасом була піддана тиску з боку представника ОБСЄ. В тому числі, він наполягав на обговоренні мирного плану, який запропонували окупанти. Як передає Replyua.net, про це на своїй сторінці в Facebook написав донеччанин в українській делегації Сергій Гармаш. Він пояснив, що на засіданні політичної підгрупи слово дали так званим «експертам» з окупованих районів Донецької та Луганської областей.

«За весь час сьогоднішніх консультацій (а я пішов хвилин за 10 до закінчення цього фарсу) російський представник говорив секунд 30. В основному віщав модератор від ОБСЄ посол Морель. Навіть більше, ніж земляки з російськими паспортами. Тиснув, щоб ми обговорювали План ОРДЛО. Хоча ОРДЛО не є членом ТКГ і це пряме порушення мінських угод », – додав Гармаш.

Нагадаємо, раніше українська делегація заявляла, що Росія прагне продавити питання залучення своїх миротворців для врегулювання конфлікту на Донбасі. Разом з тим, мова йде про участь росіян у Спільній центрі контролю і координації (СЦКК) режиму припинення вогню, в якому вони перебували в перші роки конфлікту. До цього Київ наполягав на їх повернення в даний формат.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16