Суспільство

Генерал Кривонос каже, що Арестович в 2018 році завів групу українських снайперів на мінне поле. Двоє загинули

0

Заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони Сергій Кривонос каже, що працівник української делегації в Тристоронньої контактній групі Олексій Арестович в 2018 році завів на мінне поле снайперів. Про це генерал-майор розповів в інтерв’ю виданню «Новий час».

Кривонос поцікавився, який ротою або яким взводом командував Арестович на Донбасі і чому він потрапив на війну тільки в 2018 році.

Також генерал додав, що 8 листопада 2018 року саме Арестович завів групу українських снайперів на мінне поле, в результаті чого двоє з них загинули, а ще троє отримали важкі поранення.

На думку Кривоноса, Арестович є «попом Гапоном», провокатором і маніпулятором. Заступник секретаря РНБО вважає, що Арестович веде «на розстріл» українське суспільство.

Крім того, Кривонос додав, що поки всі патріоти і професіонали знаходилися на війні на Донбасі в 2014-15 роках, Арестович тоді ходив по телевізійних ефірів, а тепер представляє себе військовим експертом.

  • Олексій Арестович розповідав, що 33 рази ходив за лінію фронту в тил ворога на Донбасі.
  • Крім того, він публікував документи, які підтверджують, що йому було присвоєно військове звання майора Збройних сил. Арестович показував і свої нагороди за військову службу.
  • Нещодавно Арестович також заявляв, що не вважає ворогами телеканали, близькі до Віктора Медведчука. На його думку, це українські медіа, які дотримуються українські закони.