Різне

“Генералісимус картонний, обирай – Мілошевич, Янукович чи Каддафі”: Опозиція Білорусі востаннє попередила Лукашенка

0
Мінський підприємець у галузі ресторанного бізнесу Вадим Прокоп’єв у четвер, 16 липня 2020 року, виклав на YouTube запис власного відкритого звернення до президента Білорусі Олександра Лукашенка, який висунувся на шостий поспіль термін правління.

На ранок суботи, 18 липня, тобто лише за два дні, його переглянуло 715 тис. користувачів мережі. Залишено 16 тис. коментарів, розповідає Еспресо.TV.

Для 9,5-мільйонної Білорусі це є великим досягненням.

Прокоп’єв, який є впливою людиною у білоруських ділових колах, попереджає керівника країни, що цього разу йому не втриматися при владі через “крихітний рейтинг” та готовність його найближчого оточення до зради.

“Варіантів небагато: Гаага, втеча або неохайна смерть. Обирай: Мілошевіч, Янукович чи Каддафі. А як ти гадав? Твоя парадна форма нікого з офіцерів не переконає. Генералісимус картонний. Але Гаага все одно чекає – в будь-якому випадку. Хоч би і посмертно”, – звернувся Прокоп’єв особисто до Лукашенка.

Окрім того, за словами підприємця, до відповідальності буде притягнуто кожного співучасника діянь незмінного президента, вчениних протягом останніх 26 років.

“Прикоритники твої, що за гроші імітують лояльність – вони на голках сидять, прораховують варіанти відступу, готують легенду. Але у нас всі ходи записані, за всі 26 років. Усіх зимовських (Олександр Зимовський є одним з головних телевізійних пропагандистів режиму Лукашенка – ред.) порахуємо. На кому крові немає – вийти з шеренги, вільно, розійтися”, – зазначив Прокоп’єв.

Ось повний текст його звернення

“Я знаю, що у тебе на умі.

Хочеш паралізувати нашу волю.

Хочеш залякати на зльоті, посіяти відчай, роздрібнити.

Спочатку вкрасти вибори, потім політв’язнями поторгуватися з Помпео (держсекретарем США – ред.).

Хочеш щоб ми віддалися меланхолії.

Ні, моя лапочка. Цього разу не пролізе, цього разу все по-іншому.

Раніше ти домальовував туркменські цифри, шахраював, але все ж був у більшості, це надавало тобі сил. Але зараз ти знаєш розклад. Ти знаєш про свій крихітний рейтинг. Тому й за**яв, заметушився, заістерив. Твоє оточення це відчуває, відчуває, що ти голий.

Боїшся зради? Розумник. Вони тобі служать за страх, а не за совість. Вони бачать реальність у віконце своїх “мерседесів”. А в реальності ти програв. Ти програв по любому.

Ти програв навіть у підневільних бюджетників, програв у офіцерів, програв у пенсіонерів. Твоє оточення підсовує фальшиву аналітику, запевняє в успіху – а самі по курилках таке кажуть – гірше опозиціонерів.

Але ти с**ш. Нервуєш, суєтишся. Справ у тебе тепер сила-силенна. Всіх, хто наважився виклик кинути, посадив за сфабрикованими справами. Дурник. Все готуєшся до минулої війни? Блогерів – до “тюряги”, роти намагаєшся закривати, куратори забігали по редакціях. Але дрібниці … Мстивий га**он.

Включив на всю міць геббельсівського ТБ і як і раніше віриш у свій “народний стиль”, у вульгарні жарти. Але в очах – страх.

Люди-то прозріли, прокинулись від гіпнозу. Білорусів більше в наперстки не обдурити. А прикоритнікі твої, що за гроші імітують лояльність – вони на голках сидять, прораховують варіанти відступу, готують легенду. Але у нас всі ходи записані, за всі 26 років. Усіх зимовських (Олександр Зимовський є одни з головних телевізійних пропагандистів режиму Лукашенка – ред.) порахуємо. На кому крові немає – вийти з ладу, вільно, розійтися …

А з тобою-то як, дорогенький? Варіантів небагато: Гаага, втеча або неохайна смерть. Обирай: Милошевич, Янукович чи Каддафі. А як ти думав? Твоя парадна форма нікого з офіцерів не переконає. Генералісимус картонний.

Але Гаага все одно чекає – в будь-якому випадку. Хоч би й посмертно”.

Раніше, зазначимо, Прокоп’єв виступав проти засилля російської поп-музики у Білорусі.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist