Політика

“Геніальна” кадрова політика Зеленського – Грузія відкликає посла через можливе призначення Саакашвілі

0

В мене вже сил немає дивуватись некомпетентності та недолугості Зеленського. Наш надійний партнер у протистоянні російським окупантам в останні роки Грузія відкрито заявила, що призначення Саакашвілі з великою ймовірністю буде сприйнято в Тбілісі, як «недружній і неприйнятний з боку стратегічного партнерства крок», повідомляє НВ.

Дану інформацію оприлюднив ряд грузинських ЗМІ. Її поки не підтверджують, але і не спростовують ні в МЗС Грузії, ні сам посол.

Зауважимо, що вчора голова фракції “Слуга народу” в парламенті Давид Арахамія відреагував на заяву представників грузинської влади про можливі дипломатичні проблеми в разі призначення Міхеіла Саакашвілі на посаду віцепрем’єра, заявивши, що Україна суверенна країна і має право самостійно приймати подібні рішення.

“Дивно бачити, коли на суверенне рішення нашої країни невелика країна поруч – значно менша… Якщо у нас будуть проблеми дипломатичні, то у Грузії вони будуть більші, ніж у нас … Розумієте, це ж не США, яке говорить: “у вас будуть дипломатичні проблеми”. Це Грузія. Треба про це не забувати. Я сам грузин. Я прекрасно розумію, як сприймається Саакашвілі за нинішньої влади. Це просто спроба чинити тиск. Ми суверенна держава і жодна країна у світі не розповідатиме нам, кого можна призначати на посаду віцепрем’єра, а кого не можна”, – сказав Арахамія.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist