Політика

Геращенко : Українська влада під шумок бoрoтьби з вiрyсoм активно закручує гайки демократіі, прав і свобод

0

Віктор Ляшко просто виявився найбільш чесним з цієї гоп- компанії.

Вголос визнав всім очевидну правду. Коли немає стратегії і тактики, треба імітувати бурхливу діяльність і тримати суспільство в атмосфері страху. Всі цивілізовані країни будуть взаємини влада- суспільство на довірі, народ чекає від правителів правду. Тоталітарні ж режими будуються на атмосфері страху і брехні.

Ніхто так і не пояснив украінцям, чому , коли в країні був один хворий, оголосили карантин, закрили метро і парки. При цьому метро не закривалося в жодній європейській столиці. Сьогодні, коли ріст інфікованих складає плюс кілька сотень щодня, влада під тиском протестів, пішла на послаблення карантину в специфічний спосіб – закриті дитячі садочки і громадський транспорт.

Українська влада залишила лікарів незахищеними перед епідемією, без костюмів і доплат, й переклала відповідальність за нерозповсюдження пандемії на людей, їх самоорганізацію і самодисципліну. Сама ж влада під шумок боротьби з вірусом активно закручує гайки демократіі, прав і свобод.

Парки заборонені , самотні прогулянки сквером чи заняття спортом заборонені, для виїзду за кордон потрібен дозвіл компетентних органів, проти політичних опонентів і ветеранів організовують справи , репресивна машина посилюється, силовим структурам єдиним не зрізають фінансування, а навпаки, збільшують. Атмосфера страху замість довіри- це і є нова ідеологія.

Iryna Gerashchenko

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist