Суспільство

Герасимов про скандал у Дніпрі: “Кількість незадоволених капітулянтською політикою Зе-влади зростає”

0

Інцидент з побиттям активістів у Дніпрі свідчить, що кількість незадоволених діями чинної влади зростає.

Про це в ефірі “Прямого” заявив співголова фракції “Європейської Солідарності” Артур Герасимов.

“Щодо скандального нападу охорони пана Зеленського на протестуючих, то цей кричущий, скандальний випадок нам показує дві дуже важливі речі. Перше – це повну зневагу і зневажливе ставлення пана Зеленського до громадян України, які його не підтримують, і страх Зеленського перед людьми. А друге – це те, що кількість тих, хто незадоволений капітулянтською політикою Зеленського перед країною-агресором і перед п’ятою колоною, вона постійно зростає”, – наголосив він.

“Зверніть увагу, що протестувати сьогодні вийшли не представники якоїсь політичної партії, яка сьогодні напередодні місцевих виборів, а представники Руху опору капітуляції і різних об’єднаних патріотичних сил. Ви знаєте, сьогоднішня подія дуже ярко показала, що існує не тільки велике розчарування тим, що наробив Зеленський за ці вже більше ніж рік у владі, а те, що вже існує роздратування, і досить серйозне роздратування політикою пана Зеленського і на зовнішньому фронті, і на внутрішньому фронті, де ми бачимо. Що економіка котиться вниз, а імідж і сприйняття України у світі не покращується, а тільки погіршується”, – додав депутат.

“Також зверніть увагу, що Петро Порошенко, коли був на посаді президента, ніколи не тікав від мітингарів чи пікетників. Він завжди і дуже часто залишав охорону, підходив, говорив з людьми, пояснював позицію. І дуже часто переконував людей в тому, що було справедливим і корисним для країни. На відміну від Петра Порошенка, що ми бачимо сьогодні? Президент Зеленський ховається в автобусах, президент Зеленський ховається від людей, президент Зеленський, мабуть, змушує свою охорону битися і ламати ребра тим протестуючим, які хочуть просто поговорити з президентом своєї країни”, – нагадав Герасимов.

“І для мене те, що сталося сьогодні – це не є якась окрема подія. Ви знаєте, це частина одного ланцюжка, де і ці кортежі, про які пан Зеленський казав, що вони не потрібні, і сьогодні ми бачимо, яких розмірів вони досягли. Це і те, що він переїхав на державну дачу, яку обіцяв дітям, перед тим, як його обрали. І дуже багато речей ми можемо згадати, коли Зеленський і перед виборами, і після виборів просто брехав людям”, – підсумував він.