Суспільство

“Геть здурів”: Дубінський покликав однопартійців провести дебати на каналі Медведчука – ВIДЕО

0

Народні депутати фракції “Слуга Народу” Олександр Дубінський і Олександр Качура пропонують однопартійцям-кандидатам на пост майбутнього мера Києва відкриті дебати на каналі ZIK.

Про це вони заявили в студії телеканалу, інформує Цензор.НЕТ.

“Ми запрошуємо інших учасників праймеріз, які заявили і можуть заявити (про участь в праймеріз. – Ред.). Це Ірина Верещук, Микола Тищенко та (ходять такі чутки) Віктор Ляшко”, – сказав Качура.

Місцем зустрічі вони вибрали телеканал ZIK.

“Виходьте на відкритий бій, розкажіть киянам, яка у вас програма, яким ви бачите Київ через 5 років і чим ви кращі за Дубінського або Качуру. Не бійтеся, ми ж однопартійці”, – додав Дубінський.

Телеканал ZIK з середини 2019-го  належить народному депутату Тарасу Козаку, соратнику Віктора Медведчука – кума президента Росії Володимира Путіна.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist