Суспільство

“Гетьман Сагадачний” налякав танкер РФ у Чорному морі: росіяни зняли прапор

0

Фрегат Військово-морських сил України “Гетьман Сагадачний”, виконуючи стрільби у Чорному морі, помітив танкер Росії в районі Голіцинських газових родовищ, пише 24 канал.

Російський корабель спустив триколор із флагштока, щоб його не зафіксували українські моряки. Про це повідомила телерадіостудія “Бриз” Міноборони. Відео зі стрільб було опубліковане на YouTube-каналі (щоб подивитися, поскрольте новину вниз).

У Чорному морі російський танкер зняв прапор

У Чорному морі російський танкер зняв прапор

Таким чином, український флагман зафіксував порушення Росією міжнародного морського права, зокрема присутність її кораблів в окупованих і стратегічно важливих районах.

Крім того, український фрегат зауважив присутність у регіоні розвідувальних кораблів РФ.

Зазначається, що в рамках навчань екіпаж “Гетьмана Сагайдачного” виконував стрільби з артилерійської установки АК-100 і знищив умовного противника із зенітної автоматичної артилерійської 30-міліметрової установки – АК-630.

Вперше за кілька років фрегат провів стрільби з пускового ракетного комплексу ПК-16. Його використовують для забезпечення радіоелектронних перешкод: вони створюють так звані “хмари” і збивають із курсу наведені на корабель ракети.

 

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist