Суспільство

“Гетьман Сагадачний” налякав танкер РФ у Чорному морі: росіяни зняли прапор

0

Фрегат Військово-морських сил України “Гетьман Сагадачний”, виконуючи стрільби у Чорному морі, помітив танкер Росії в районі Голіцинських газових родовищ, пише 24 канал.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Російський корабель спустив триколор із флагштока, щоб його не зафіксували українські моряки. Про це повідомила телерадіостудія “Бриз” Міноборони. Відео зі стрільб було опубліковане на YouTube-каналі (щоб подивитися, поскрольте новину вниз).

У Чорному морі російський танкер зняв прапор

У Чорному морі російський танкер зняв прапор

Таким чином, український флагман зафіксував порушення Росією міжнародного морського права, зокрема присутність її кораблів в окупованих і стратегічно важливих районах.

Крім того, український фрегат зауважив присутність у регіоні розвідувальних кораблів РФ.

Зазначається, що в рамках навчань екіпаж “Гетьмана Сагайдачного” виконував стрільби з артилерійської установки АК-100 і знищив умовного противника із зенітної автоматичної артилерійської 30-міліметрової установки – АК-630.

Вперше за кілька років фрегат провів стрільби з пускового ракетного комплексу ПК-16. Його використовують для забезпечення радіоелектронних перешкод: вони створюють так звані “хмари” і збивають із курсу наведені на корабель ракети.