Новини

Гірше не буде: Кабмін хоче відібрати в українців пільгові 100 КВт електроенергії

0

Підвищення тарифу на електроенергію для населення, яке споживає до 100 кВт — год на місяць, до значення 1,68 грн / кВт — год дозволить зменшити обсяги ПСО на ринку і вивільнити кошти в розмірі 10 млрд грн.

Про це повідомив і. о. міністра Олексій Оржель.

«Якщо говорити про 100 кВт і скасування пільгової ціни в 90 копійок, то цей показник відіграє набагато більше. Це еквівалент 10 млрд гривень вивільнених грошей на ринку електричної енергії «, — сказав він.

Також в. о. міністра прокоментував пропозицію зробити ринкову ціну на електроенергію для домогосподарств, які споживають понад 500 кВт — год на місяць.

«Якщо ввести якусь межу, наприклад, 500 кВт споживання, то все будуть намагатися залишитися під цією планкою. Ми вважали, скільки це в грошах — невелика величина і вона в даному випадку є не визначальною «, — додав він.

Раніше Оржель розповів про зниження цін на електрику і газ.

«Тариф на електричну енергію за період роботи уряду знижений в середньому на 26%. Якщо говорити про те, як вдалося знизити ціну на газ, були дійсно великі ризики того, що у нас не вийде підписати договір на транспортування. Як результат — вийшло, це дозволило забезпечити зниження ціни на газ для споживачів щодо січень до січня на 25% «, — сказав глава Мінекоенерго.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist