Політика

Гірше не буде: “Слуги народу” дозволили зламувати квартири українців через борги за комуналку

0

Верховна Рада ухвалила за основу законопроект №2458, яким пропонуються внести зміни до ЗУ «Про житлово-комунальні послуги». Цей нормативний акт, серед усього іншого, може дозволити зламувати квартири українців через борги за комуналку без дозволу власників і навіть без рішення суду.

За прийняття законопроекту проголосувало в першому читанні 239 нардепів. Цей нормативний акт, згідно з пояснювальною запискою, повинен врегулювати деякі питання закону «Про житлово-комунальні послуги», введеного з 1 травня 2019 го.

Статтю 29, ч. 4 і 5 пропонують доповнити абзацами про несанкціонований доступ до житла боржника, щоб припинити або обмежити його доступ до комунальної послуги, навіть якщо власник проти.

«Несанкціонований доступ до житла, іншого об’єкта нерухомого майна для обмеження (припинення) надання комунальної послуги відбувається без отримання згоди його власника (користувача), якщо такий власник (користувач) відмовляється допустити в належне йому житло (інший об’єкт нерухомого майна) представника виконавця», – йдеться в проекті закону №2458.

Якщо раніше такий несанкціонований доступ (без дозволу суду) міг здійснюватися лише в невідкладних випадках – аварії, загроза для життя людей, то тепер стаття доповнилася словами «для обмеження (припинення) надання комунальної послуги».

Також законопроект пропонує дозволити органам місцевого самоврядування приймати рішення про початок і кінець опалювального сезону.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist