Новини

Гірше не буде! Українців, які не користуються газом, змусять платити за його доставку

0

Українці з нульовим споживанням газу все одно будуть платити за його транспортування, але мінімальну вартість.

Про це на брифінгу 12 лютого заявив голова Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), Валерій Тарасюк, передає УНІАН.

«Вчора Нацкомісія схвалила вже акт, згідно з яким люди, у яких нульове споживання, будуть отримувати мінімальну платіжку, тобто будуть платити мінімальні кошти за транспортування. Наприклад, будинок буде отримувати [платіжку] на 20 грн в місяць за транспортування », – сказав він.

Нічого не платити за обслуговування газових мереж не можна, зазначив Тарасюк, оскільки споживач повинен платити за можливість доступу до інфраструктури.

«Транспортування – це обслуговування мереж, це не плата за користування. Це плата за те, щоб газ завжди був підведений, і завжди був під тиском, і щоб в будь-який час відкрили конфорку і він працював, щоб працювала аварійна служба, техніки … Плата за транспортування була, є і буде », – сказав він.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16