Новини

Глава МЗС України: Вважаємо, що Мінські домовленості потрібно змінювати

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко підтвердив, що Україна працює над новою редакцією Мінських домовленостей, хоча Росія публічно виступає проти внесення змін, пише “Голос Америки”.

“Зараз 20-й (2020 рік – ІФ) – ми все ще не досягли миру. Тому ми вважаємо, що цей документ не просто можна, а потрібно змінювати, адже деякі його пункти реалізувати неможливо”, – сказав глава МЗС в інтерв’ю “Голосу Америки”, розміщеному на сайті мовника.

Пристайко повідомив, що українська сторона наразі працює над тим, “щоб змусити всіх учасників погодитися, що Мінські домовленості вичерпали себе і вимагають змін”.

Український міністр зазначав, що деякі зміни в Мінські угоди вже внесено, зокрема “формулу Штайнмаєра” та розведення сил” і наголосив, що “Росія проти цих дій не заперечувала”.

За словами Пристайка, “напевно, з часом буде згенеровано новий документ, який буде простіше виконати і досягти результатів”.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16