Суспільство

Глава ОП Єрмак – мій інститутський друг. Він багато разів приїжджав до Грузії, вивчав наш досвід реформ, – Саакашвілі

0

Експрезидент Грузії Міхеіл Саакашвілі зазначає, що керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак вивчав досвід реформ в Грузії.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Про це Саакашвілі заявив в ефірі телеканалу “Україна 24”, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

“Керівник Офісу Президента України мій давній друг, інститутський, ми разом вчилися. Він багато разів приїжджав до Грузії, вивчав теж наш досвід реформ. Він прекрасно в курсі цього досвіду реформ. Він, до речі, взяв людину, яка зробила “Батумське диво”, Левана Варшаломідзе (глава уряду грузинської Автономної Республіки Аджарія в 2004-2012 роках. – Ред.) керівником офісу інвестицій при президенті Зеленському”, – сказав Саакашвілі.

Раніше політолог Андрій Піонтковський заявив, що резидент Грузії у 2004-2013 роках Міхеіл Саакашвілі не повинен погоджуватися на пропозицію команди Зеленського зайняти посаду віцепрем’єрміністра з питань реформ, оскільки в такий спосіб чинна українська влада намагатиметься “прикрити капітуляцію” в інтересах Кремля.

“Саакашвілі беруть, щоб він своєю репутацією рефоратора і борця, супротивника Путіна прикривав політику капітуляції перед Путіним”, – упевнений він.