Політика

Глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук заявив, що готовий поїхати в ОРДЛО

0

Колишній президент України, глава української делегації в Тристоронньої контактній групі Леонід Кравчук заявив, що не виключає безпосереднього контакту з представниками Окремих районів Донецької та Луганської областей.

Про це він розповів в інтерв’ю для «Радіо Свобода».

Кравчуку нагадали, що перший прем’єр-міністр України Вітольд Фокін висловив готовність поїхати в ОРДЛО, і поцікавилися, як екс-президент ставиться до такої ініціативи і чи готовий він теж туди поїхати.

«Я підтримую його. Він знає ситуацію там краще з людей, яких я взагалі знаю. І має рішучість, сміливість і готовий це зробити. А якщо там складуться відповідні умови, які потрібні мені, Кравчуку Леоніду Макаровичу, вивчити будь-які питання, які потрібні для вирішення, я також буду думати над тим, як це зробити, не виключаючи і безпосередніх контактів », – запевнив Кравчук.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16