Політика

Глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук заявив, що готовий поїхати в ОРДЛО

0

Колишній президент України, глава української делегації в Тристоронньої контактній групі Леонід Кравчук заявив, що не виключає безпосереднього контакту з представниками Окремих районів Донецької та Луганської областей.

Про це він розповів в інтерв’ю для «Радіо Свобода».

Кравчуку нагадали, що перший прем’єр-міністр України Вітольд Фокін висловив готовність поїхати в ОРДЛО, і поцікавилися, як екс-президент ставиться до такої ініціативи і чи готовий він теж туди поїхати.

«Я підтримую його. Він знає ситуацію там краще з людей, яких я взагалі знаю. І має рішучість, сміливість і готовий це зробити. А якщо там складуться відповідні умови, які потрібні мені, Кравчуку Леоніду Макаровичу, вивчити будь-які питання, які потрібні для вирішення, я також буду думати над тим, як це зробити, не виключаючи і безпосередніх контактів », – запевнив Кравчук.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist