Політика

“Годі нищити Україну”: У Порошенка порадили Зеленському взяти приклад з Вакарчука

0

Нардеп від партії Петра Порошенка “Європейська солідарність” Олексій Гончаренко порадив Зеленському взяти приклад з Вакарчука.

Про це він написав у соцмережі.

“Святослав Вакарчук вирішив скласти мандат. Це відповідальний крок. В тому сенсі, що вчасно визнати, що не можеш продовжувати виконувати покладені на тебе зобов’язання ― складно. Враховуючи історію Святослава, це ще й подвійний тиск. Моральний, медійний. Але все ж таки цей вчинок викликає велику повагу.

Однак, виникає запитання, чому його прикладу не послідує Зеленський? Він не одноразово говорив, що “втомився”. Щоразу шукає можливості втекти з роботи на відпочинок, або постріляти з лука.

Чому тоді Зеленський просто не може чесно вийти і сказати: я втомився, я йду? Взяти приклад з людини, що відповідально ставиться до політичної посади, яку займає. І піти.

Володимире Олександровичу, будьте відповідальним. Ми чекаємо. Складай. Те”, – пропонує він.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist