Блоги

Голодомори — ключовий елемент геноциду української нації

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Злочин Голодоморів настільки жахливий, що наша свідомість часто відмовляється сприймати його.

Але єдиний спосіб запобігти новим злочинам — говорити про них і знати їх причини та наслідки.

Україна — країна зі штучно зміненим складом населення. Українців знищували фізично і духовно. Українці мають право на свою державу, яка була би їх прихистком, їх захистом, їх фортецею. І гарантією того, що цей жах не повториться.

Ми маємо абсолютне історичне, моральне та політичне право будувати тут саме українську національну державу, ігноруючи усіх окупантів та їх нащадків. Як євреї в Ізраїлі.

Сталін — мерзотник і злочинець, рівних якому мало у світовій історії. Але зводити все до «сталінського режиму» — це благенька спроба прикрити суть злочину. Ніби до Сталіна і одразу після нього все було добре, лише з ним от якась аномалія вийшла.

Голодомори — це ключовий елемент геноциду української нації, який вчиняв московський імперіалізм.

Знищення української еліти у 1930-х та повальна русифікація 1970-х — це логічне продовження Валуєвського циркуляру та Емського указу. Голодомор — це продовження закріпачення українського селянства. Криваве придушення українського повстанського руху у 1920-х — це продовження Батуринської різанини.

Геноцид влаштувала Москва, щоб навіки упокорити Україну.

Комуністи — зло. У тому числі сучасні культур-марксисти. Як і їх попередникам, плювати їм на просту людину. Ними рухає лише ненависть. Будь-який комунізм будь-де і будь-коли закінчувався геноцидом і концтаборами. Не розуміти цього — значить бути ідіотом або маніяком.

Не сподівайтесь на закордонних партнерів. Якщо програємо — на допомогу ніхто не прийде. Як ніхто не прийшов у 1933. Ще й зерно куплять по хорошій ціні.

Не вірте жодному слову ворога. Який би новий «комунізм» для задурманення мізків своїх жертв вони би не придумали. Поки існує ця мерзотна імперія — ми загрожені.

Коли у вас забирають свободу, гідність, країну, майно, їжу, зброю — стріляйте у тих, хто намагається це зробити.

І пам’ятайте — попри все, ми вижили. Ми є. І значить все в наших руках.

Згадаймо сьогодні наших мертвих. Заради живих і майбутніх поколінь.

Андрій Іллєнко

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16