Новини

“Голос” стверджує, що до влади йде “міні-уряд Януковича”

0

Підготовка до голосування за нового главу уряду в парламенті йде досить бурхливо. У зв’язку з цим варто зазначити, що раніше Володимир Зеленський вніс в Раду кандидатуру Дениса Шмигаль, який, по всій видимості, і стане новим прем’єр-міністром. Однак процедура вимагає попереднього обговорення.

У зв’язку з цим досить цікаво спостерігати, що говорять про потенційний змінника Олексія Гончарука представники парламентських політичних сил. Наприклад, народна обраниця від партії «Голос» Юлія Клименко стверджує, що до влади йде «міні-уряд Януковича». Вона підкреслила, що це, за великим рахунком, такі «коти в мішку», як і їх попередники, тільки більш досвідчені.

У свою чергу представник “партії« Опозиційна платформа – За життя »Вадим Рабинович заявив, що його колеги по фракції не збираються голосувати за новий уряд. Народний депутат пояснив таку позицію тим, що Шмигаль не планує відновлювати торговельні відносини з Російською Федерацією. Представники партії« Батьківщина »традиційно протестують проти запуску ринку землі, і вимагають ввести в Україні страхову медицину.