Новини

Голосування переноситься: Арахамія заявив про проблеми із запуском ринку землі

0

Глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, що Верховна Рада найближчим часом не зможе запустити ринок землі в Україні.

Очікується, що парламент розглядатиме відповідний законопроєкт ще два місяці. Про це він повідомив у коментарі OBOZREVATEL.

У такий спосіб фінальне голосування щодо старту продажу землі в Україні відбудеться не раніше, ніж у березні.

Також Арахамія заявив, що співпраця з МВФ важлива для України, але робити заради неї “якісь кульбіти” при ухваленні закону про ринок землі Верховна Рада не буде.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський прибув до Верховної Ради, де розглядатиметься законопроєкт про ринок землі. Він прийшов на засідання фракції “Слуга народу” й умовив депутатів підтримати земельну реформу.

Зустріч глави держави з СН тривала 45 хвилин. Він просив “слуг народу” проголосувати за земельну реформу за два дні, оскільки в лютому Україна матиме переговори з МВФ.

Під час обговорення ініціативи Зеленський пообіцяв народним обранцям, що землю не скуповуватимуть іноземці та великі фірми.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16