Суспільство

Голова Дніпропетровської облради назвав “провокацією” ідею про червоно-чорний прапор

0
У Дніпропетровській обласній раді назвали провокацією встановлення флагштоку для червоно-чорного прапора неподалік від ОДА, пише Еспресо.

Про це заявив голова облради Святослав Олійник, інформує Радіо Свобода.

Він вважає, що до акції причетний міський голова Дніпра Борис Філатов.

“Встановлення цього флагштоку із прапором можна розцінювати як провокацію. Коли рішення мера ховається за спинами деяких громадських організацій і виконується за гроші платників податків”, – сказав Олійник.

За його словами, ініціатива має бути узгоджена з громадськими організаціями, зокрема, родин загиблих бійців. Міський голова Дніпра поки що не відреагував на цю заяву.

Громадська рада при облраді також заявила, що пропонує у четвер, 27 травня, провести слухання щодо ініціативи з прапором.

  • Напередодні в Дніпрі, на площі біля облради, відбувався мітинг, організований штабом Руху опору капітуляції. Люди в жовтих жилетах обгородили місце, збили бруківку й залили фундамент.
  • Як пояснив координатор штабу Руху опору капітуляції Андрій Денисенко, працівники розпочали встановлення 12-метрового флагштока для червоно-чорного прапора. За його словами, дозволи на ці роботи в ініціаторів є, їх надала міська влада. Урочисте підняття самого прапора анонсували за кілька днів.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist