Суспільство

Голова Луганської ОДА Гайдай виступив за початок торгівлі з терористами ОРДЛО

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Голова Луганської обласної державної адміністрації Сергій Гайдай виступив за відновлення економічних зв’язків із непідконтрольною територією регіону.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на “Новости Донбасса”.

“Я за те, щоб відновити економічні зв’язки. Ми від цього отримаємо суцільну вигоду”, – сказав він журналістам у Сєверодонецьку.

Гайдай назвав розрив економічних зв’язків із непідконтрольними територіями “політичними спекуляціями”. “Ми щорічно втрачали близько двох мільярдів гривень. Скільки ми за ці роки втратили? Припустимо, 8 мільярдів гривень. Скільки б доріг ми могли зробити? Наприклад, 5 мільярдів гривень коштує будівництво обласної лікарні”, – зауважив він.

Глава області також зазначив, що економічна блокада спровокувала “вимивання” гривні з непідконтрольної території. “Гривні більше немає в обігу там, залишилися долари та рублі. Гривня – це теж певна прив’язка до України”, – сказав він.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16