Новини

Голова ПриватБанку заявив про високий ризик того, що банк повернуть Коломойському

0
Голова правління державного ПриватБанку Петр Крумханзл розповів про велику загрозу того, що колишні власники банку Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов повернуть банк у свою власність або доб’ються від держави “щедрої компенсації”

Про це Крумханзл повідомив у коментарі Financial Times.

Зокрема, він пояснив, що колишні власники ПриватБанку подали до судів понад 800 позовів, у яких оскаржують націоналізацію банку та пов’язані з нею процедури. Якщо націоналізацію ПриватБанку скасують, МВФ припинить співпрацю з Україною, а економічна ситуація в країні значно погіршиться.

Він зазначив, що для недопущення повернення ПриватБанку колишнім власникам в уряді та Національному банку розробили спеціальний законопроєкт. Однак, за словами Крумханзла, цей проєкт замінили: замість документа на 400 сторінок у Раду надійшов 8-сторінковий документ, який більш вигідний Коломойському.

“Я не впевнений, що Зеленський має правильну картинку (ситуації з ПриватБанком – ред.), адже цю картинку формують люди, що оточують президента”, – вважає Крумханзл.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16