Новини

Гончаренко поставив на місце російського Шарія: «сц*кло ти, а не політик!»

0

Телеканал «Наш» практикує постійно включати в прямі ефіри скандального проросійського блогера Анатолія Шарія. Цього разу включення для Шарія не заладилося. Він почав був хвалитися, що його політична сила «Партія Шарія» роздавала пам’ятки українцям, що робити при коронавірус, а інші політичні сили не додумалися навіть до цього.

Перебивши Шарія, нардеп від «ЄС» Олексій Гончаренко, присутній в студії, завив, що Толику краще роздавати такі пам’ятки в Нідерландах, де він ховається. Замість того, щоб власноруч роздавати листівки в Україні, Шарій продовжує переховуватися за кордоном.

Олексій Гончаренко наголосив, якщо Шарій називає себе українським політиком, який опікується українцями, то нехай тоді він приїде до Києва, в Україну і реально доводить, що він за простий народ, за українців, а не ховається, віща тільки скайп і вішає людям локшину на вуха. У дискусію включилися провідні, які спробували вгамувати Гончаренко, доводячи, що вони сперечаються з Анатолієм Шаріем не в рівних умовах, так як Анатолій спілкується по скайпу і не може опонувати на рівних.

Шарій спробував пояснити, що він з часів Януковича в розшуку в Україні, тому не може приїхати. На це Гончаренко зазначив, що зараз вже не Янукович при владі, а Зеленський і у Шарія є всі можливості в законному полі довести, що про не винен. Звертаючись до Шарію, Гончаренко зазначив: «Толік, якщо ти боїшся приїхати в Україну з-за розшуку, то ти сс..кло, а не політик».

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist