Новини

Гончаренко поставив на місце російського Шарія: «сц*кло ти, а не політик!»

0

Телеканал «Наш» практикує постійно включати в прямі ефіри скандального проросійського блогера Анатолія Шарія. Цього разу включення для Шарія не заладилося. Він почав був хвалитися, що його політична сила «Партія Шарія» роздавала пам’ятки українцям, що робити при коронавірус, а інші політичні сили не додумалися навіть до цього.

Перебивши Шарія, нардеп від «ЄС» Олексій Гончаренко, присутній в студії, завив, що Толику краще роздавати такі пам’ятки в Нідерландах, де він ховається. Замість того, щоб власноруч роздавати листівки в Україні, Шарій продовжує переховуватися за кордоном.

Олексій Гончаренко наголосив, якщо Шарій називає себе українським політиком, який опікується українцями, то нехай тоді він приїде до Києва, в Україну і реально доводить, що він за простий народ, за українців, а не ховається, віща тільки скайп і вішає людям локшину на вуха. У дискусію включилися провідні, які спробували вгамувати Гончаренко, доводячи, що вони сперечаються з Анатолієм Шаріем не в рівних умовах, так як Анатолій спілкується по скайпу і не може опонувати на рівних.

Шарій спробував пояснити, що він з часів Януковича в розшуку в Україні, тому не може приїхати. На це Гончаренко зазначив, що зараз вже не Янукович при владі, а Зеленський і у Шарія є всі можливості в законному полі довести, що про не винен. Звертаючись до Шарію, Гончаренко зазначив: «Толік, якщо ти боїшся приїхати в Україну з-за розшуку, то ти сс..кло, а не політик».

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16