Суспільство

Гончаренко: “Слуги” пропонували припинити стріляти, а тепер пропонують надрукувати грошей

0

“Слуги” пропонували припинити стріляти, а тепер пропонують надрукувати грошей.

Про це в ефірі “Прямого” заявив народний депутат Олексій Гончаренко.

“В мене дві тези. Перша. Це точно, це достатньо просто припинити стріляти. Тобто є відповідь на економіку – достатньо надрукувати грошей. Це точно абсолютно так. Такий ролик, відсотки… Деякі речі не до кінця зрозумілі. Я спеціально відкрив таку табличку. “Україна. Індекс інфляції 1992-1996 рік”. 1992 рік – 210% інфляція. 1993 рік – 10206% інфляція. 1994-й – 500% інфляція. 1995-й – 280%. 1996-й – 40% інфляція. Тому це вже ми проходили, нічого нового нам не сказали. І я тільки дивуюся, чого вона запропонувала надрукувати 200 мільярдів гривень і роздати по 3000. Можна надрукувати трильйон і роздати по 15″, – зазначив Гончаренко.

Він зазначив, що “це абсолютно один в один на складні питання нам кажуть, що є дуже прості й легкі відповіді”.

“Абсолютно все дуже просто. Війну припинити просто, економіку підняти просто, далекобійників зупинити просто, дороги побудувати просто – все просто. Тільки коли ці “просто” стали владою, то стало все набагато все гірше. Все стало набагато гірше: з війною стало гірше, з економікою стало гірше, з екологією стало гірше. Все стало гірше. Тільки люди стали зайві, і виявляється, що українці є високої якості й низької якості. І ось вся відповідь. Те, що може бути емісія – ніхто з цим не сперечається. Хто каже, що взагалі не може бути емісії? А те, що давайте просто надрукуємо гроші й роздамо просто людям, – це всім сподобається один раз. А далі – 10200% інфляції. Ось і все”, – резюмував Гончаренко.

Нагадаємо, що народний депутат від фракції “Слуги народу” Людмила Буймістер виступила із заявою, що Національний банк заробляє мільйони на копійках.

“В той час, як інші держави залучають кредити під 3% річних, Нацбанк України бере ці гроші в борг під 10-15% через випуск облігацій. Потім роздає їх держбанкам, або розміщує на депозитах. Тому процентні ставки по кредитах в Україні такі високі. Ці гроші Нацбанк прокручує усередині своєї системи, отримуючи по 23 мільйони доларів на кожній копійці”, – заявила Буймістер.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist