Суспільство

Гончаренко: Сьогодні у натовпі я помітив свого товариша, який голосував за Зе. Спитав, чому він тут?

0
На своїй сторінці в Фейсбук Олексій Гончаренко написав допис.

Вже втретє тисячі людей приходять на мітинг в підтримку Петра Порошенка та проти політичних репресій.

Сьогодні зі мною сталось досить дивна історія. У натовпі я помітив свого товариша, який в минулому році активно агітував та голосував за Зе. Підійшов його та спитав, чому він тут? Його відповідь приголомшила:

«Сьогодні ти або тут, або проти України. Я скептично ставився до Порошенка та його команди. Вважав, що нам потрібні нові обличчя та мир на Донбасі, але за останній рік зрозумів, що цього всього не буває без тяжкої праці, крові та поту. Що якщо ми хочемо велику та сильну Україну — то маємо боротись за неї, маємо відновлювати армію, флот. Маємо розвивати економіку. Але це все не може відбутися за день чи два. Це все не може відбутися тим паче, якщо на чолі нашої країни буде Зеленський. Він складе речі, візьме свій квартал і поїде гастролювати в Росію чи до себе на дачу в Італію. Йому начхати на цю країну, а мені – ні. Я хочу, щоб моя донька жила тут і її діти також».

Друзі, все частіше люди бачать, що зелена влада веде нас до погибелі. І найголовніше, що нам зараз потрібно робити, — не здаватись та, як сьогодні сказала Марина Порошенко і я також це часто говорю, — тримати стрій!

Тримаємо стрій, скоро перемога!

Олексій Гончаренко

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist