Uncategorized

Гончаренко: Сьогодні в Раді до мене підійшов один депутат від Слуги Народу і просто приголомшив…

0

Сьогодні в Раді до мене підійшов один депутат від Слуги Народу і просто приголомшив:

«Олексію, звісно це буде самогубство, але хочу сказати — що у нашій фракції є величезна кількість притомних людей, яка з вами. Ми не підтримуємо ініціативи Бужанського, не підтримуємо політичних репресій і не підтримуємо Зеленського, який повністю підконтрольний Єрмаку і Кремлю.

Нас просто зробили разом, як і український народ, нас всіх обманули, показали гарну картинку, а в реальності — Президент України виявився просто маріонеткою в руках антиукраїнських сил. Не знаю, навіщо я це зараз говорю, але не всі Слуги Народу лягли під Кремль. Просто вже багато хто готовий виступити проти Зеленського, але бояться, бояться через те, що з керованим Генпрокурором їх можуть посадити, а ніхто за них не вийде навіть на вулицю. Я впевнений, що в потрібну хвилину — ми станемо разом з вами та відстоїмо Україну від цього президента і цієї безглуздої влади».

Знаєте, це важливо. Єдине, що я йому сказав: не треба боятись, треба діяти, Треба вже зараз збирати всіх депутатів і виходити із партії та ломати монобільшість. Україна дорожча за всі політичні інтриги та спекуляції. Сподіваюсь він мене почув. Друзі, перемога вже скоро. Тримаймо стрій. Вже самі Слуги зрозуміли, що вони наробили.

Олексій Гончаренко