Політика

Гончаренко вимагає негайно заарештувати Медведчука та Марченко: “Мають поїхати в Лук’янівське СІЗО”

0

Лідер депутатського міжфракційного об’єднання у Верховній Раді «Кубань» Олексій Гончаренко вимагає порушити кримінальні справи на Віктора Медведчука і його дружину Оксану Марченко за відвідування Криму.

«Кум Путіна Медведчук з дружиною поїхав до окупованого Крим. Я вважаю, що відразу після повернення Медведчука з окупованого Криму він і його дружина повинні попрямувати для початку в Лук’янівське СІЗО, а потім звідти в колонії суворого режиму з обвинуваченням у державній зраді. З цим цирком потрібно закінчувати », – написав Гончаренко в Facebook.

Про візит Медведчука і Марченко в Крим сьогодні 2 серпня повідомило «Федеральне агентство новин», з посиланням на українські джерела. Лідер «Опозиційною платформи» і його дружина відправилися в Крим на своїй машині, в супроводі трьох осіб – громадян України. Кордон з Росією вони перетнули сьогодні після полудня. До Криму у подружжя особливе ставлення – в Форосі у них в 2003 році відбулося церковне вінчання, Оксані Марченко також належать дві фірми в селищі Гаспра, в 12 км. від Ялти. За даними українських ЗМІ, бізнес в Криму у громадянки України Марченко з’явився після «анексії півострова Росією».

Олексій Гончаренко – син колишнього мера Одеси Олексія Костусєва, учасник масового вбивства одеситів 2 травня 2014 року. Його об’єднання «Кубань», створене в жовтні 2019 року, займається «поверненням до складу України окупованого Росією Кубані» і «підтримкою визвольної боротьби народів Північного Кавказу проти Росії». До Верховної ради Гончаренко обрався від партії Петра Порошенка «Європейська солідарність».

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist