Суспільство

Гончаренко – Зеленському: а де був ти у 2014 році під час окупації Криму?

0

Володимир Зеленський дорікає тим, що влада не втримала Крим під українським контролем, але почалася окупації півострова він сам був у Москві.

Про це в ефірі “Прямого” заявив народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко.

“Наш президент діючий виходить, і ця в нього мантра. І сьогодні він знову сказав: ми не забудемо тим комусь там, хто забрав Крим. Притому у зверненні на 4,5 хвилини слова “Росія” не звучить жодного разу. Я спеціально послухав від початку і до кінця”, – підкреслив нардеп.

Олексій Гончаренко підкреслив, що попри заяви Володимира Зеленського його не було в Криму у 2014 році

“В мене одне питання. Мені здається, кожна людина, що б ти там не робив має сказати: я напевно міг зробити більше, бо результат – нас викинули з Криму. Але в мене просте питання: а де був ти, хто це все каже? Скільки я був в Криму, я його не бачив. Може, когось з інших цих ботів і цих людей, які сьогодні такі потужні і стільки розповідають, як вони все це робили, – може, ви їх бачили? “, – зауважив нардеп.

Він наголосив, що коли Росія окуповувала півострів Зеленський перебував на зйомках фільму у Москві.

“А виявляється, що Зеленський в той час був на зйомках фільму “8 первых свиданий” у Москві. І він сьогодні нам розповідає про те, що не так хтось щось зробив. Так якщо ти такий молодець – приїхав би і зробив, хоч щось би зробив. Хоч щось, хоч би спробував. Чогось ніхто не знайшовся “, – заявив народний обранець.

“Чого коли я 27 лютого обдзвонював усіх, кого я знаю в Києві, з одним криком: Янукович втік, треба в Крим їхати терміново. Один знайшовся – Петро Порошенко. Один”, – підкреслив Олексій Гончаренко.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16