Новини

Гончаренко: “зробити нас разом” у “слуг” вийшло, а ось, як з цим бути далі вони просто не знають

0

Нардеп «Європейської солідарності» Олексій Гончаренко у своєму блозі пише про те, що сьогоднішній день приніс йому дві приголомшливі новини. Перша стосувалася вже добре відомого всім ненависника собак, нардепа від «Слуги народу» Євгена Брагар. Хлопця чи замучила совість, чи то замучили колеги по фракції, але він публічно призначив зустріч односельчанам бабусі, якій порадив продати її домашнього улюбленця, щоб оплатити комуналку. Ось тільки на цю зустріч нардеп так і не прийшов.

За словами Гончаренка, друга новина – це платіжки в поштових скриньках за газ, які отримали українці. Там, незважаючи на публічні обіцянки прем’єр-міністра Олексія Гончарука, цифри не тільки не знизилися, а й навіть зросли. І це все на тлі аномально теплу зиму.

Олексій Гончаренко зазначає, ці дві новини, як маркери діяльності «слуг народу», а точніше їх ставлення до свого виборця. Обіцяли вони все і всім, ось тільки на виконання своїх обіцянок у них немає часу і найголовніше – бажання. Ось і виходить, що що «слуги» «зробили нас разом» і, що тепер з цим робити вони і самі толком не знають.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16