Суспільство

Гончарук потролив Дубінського через санкції: “Це трапиться з усіма прислужниками олігархів і Кремля в Україні”

0

Колишній прем’єр-міністр України Олексій Гончарук прокоментував введення санкцій США проти “слуги народу” Олександра Дубінського і ще 6 осіб, яких пов’язують із позафракційним нардепом Андрієм Деркачем.

Про це Гончарук написав у Telegram, інформує Цензор.НЕТ.

“Вітаю пана Дубінського з отриманням “бану” (заборони в’їзду і взаємодії, блок активів тощо) від уряду США. І це лише початок. Рано чи пізно це трапиться з усіма прислужниками олігархів і Кремля в Україні”, – написав він.

11 січня Міністерство фінансів США ввело санкції проти 7 громадян і 4 організацій з України, які, за його інформацією, пов’язані з народним депутатом Деркачем.

У списку тих, що потрапили під санкції – депутат СН Олександр Дубінський і колишній прокурор Костянтин Кулик.

Це трапиться з усіма прислужниками олігархів і Кремля в Україні, - Гончарук про санкції США 01

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16