Новини

Гончарук раптово покинув Україну

0

У суботу, 7 березня, колишній прем’єр-міністр України Олексій Гончарук вилетів до Лісабону.

Про це дізналися журналісти видання “Страна”, які оприлюднили відповідну фотографію колишнього глави уряду в літаку.

Уточнюється, що Гончарук скористався послугами авіакомпанії-лоукостера Wizz Air. Літак летить до Португалії з аеропорту “Київ” у Жулянах.

Наразі невідомо, з якої причини колишній топчиновник залишив Україну. Чи повернеться він, також залишається загадкою.

Також, сьогодні в мережі з’явилася фотографія, на якій Олексій Гончарук в компанії ексмера Ірпеня Володимира Карплюка відлітають з аеропорту “Жуляни” За словами Павловського, є припущення, що вони вирушили на відпочинок до Лісабону.

Гончарук раптово покинув Україну. Відеозвернення

Зазначимо, 7 березня Гончарук також опублікував відеозвернення, подякувавши своїй команді за спільну роботу. Він сказав, що за його прем’єрства в країні було створено фундамент для змін, проте вони “багато чого просто не встигли”.

“Ми не підлаштовувалися під олігархів, рейтинги і не йшли на компроміси з совістю”, – сказав Гончарук

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16