Новини

Гончарук урізав зарплати українських міністрів: скільки платитимуть

0

Кабінет Міністрів України прив’язав зарплати міністрів і інших топ-керівників до середньої зарплати по країні.

Про це повідомив прем’єр-міністр Олексій Гончарук в середу, 5 лютого. “Справедливим буде прив’язати зарплати міністрів, заступників міністрів й інших високопосадовців до середньої зарплати по країні. Тобто якщо в усіх зарплата зменшуватиметься, то у високопосадовців теж”, – написав Гончарук у своєму Telegram-каналі.

Він додав, що зарплата міністрів та їхніх заступників буде в діапазоні від трьох до п’яти середніх заробітних плат. Також у Кабміні припинять практику виплат по 200-400% премій – відтепер максимальна премія буде не більшою ніж один оклад.

Згідно даних Держстату, середня зарплата в Україні у грудні 2019 року становила 12264 грн. Таким чином, міністрам платитимуть від 36792 грн до 61320 грн (з поправкою на актуальну середню зарплату по країні у той чи інший місяць).

“Більше того, уся інформація про зарплати керівництва Кабінету Міністрів буде публічною та оприлюднюватиметься щомісяця”, – написав Гончарук.

Також уряд звернувся до наглядової ради “Нафтогазу” з проханням утриматися від виплат великих премій керівництву компанії та розглянути питання про їхній перегляд у бік зменшення.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16