Новини

Гончарук зізнався, що радиться стосовно урядових призначень із Богданом та Єрмаком

0
Прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що радиться щодо кадрових призначень в уряді з головою Офісу президента Андрієм Богданом та радником Володимира Зеленського Андрієм Єрмаком

Про це Гончарук заявив у інтерв’ю програмі “Факти тижня”, повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

“Я дуже поважаю думку цих людей, тому я з ними раджуся. Такий вплив вони і мають. Я прем’єр-міністр і приймаю рішення про внесення кандидатур міністрів у парламент. Тому остаточне рішення і відповідальність за них несу я. Але, безумовно, щоб усім працювалося комфортно, я намагаюся порадитися з усіма ключовими людьми в команді”, – сказав Гончарук в етері телеканалу ICTV.

Водночас, він заперечив, що співбесіди кандидатів до Кабміну проходять в Офісі президента.

“Вони проходять в уряді, і тільки тоді, коли мені потрібна порада президента, коли я вже хочу представити кандидатів, яких би я пропонував підтримати парламенту, я йду і раджуся з президентом, як лідером нашої політичної команди”, – сказав Гончарук.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist