Політика

Гонгадзе: Візит держсекретаря США Блінкена до Києва був під загрозою через Зе-команду

0

Візит глави Державного департаменту Сполучених Штатів Америки в Київ перебував під загрозою зриву через непрофесійні дії української влади.

Про це в ефірі програми “Ехо України з Матвієм Ганапольськимна телеканалі “Прямий” заявив відома журналістка, голова української служби “Голосу Америки”, вдова журналіста Георгія Гонгадзе Мирослава.

“Таке відчуття, що українська влада, на жаль, зараз не дуже добре розуміє дипломатичну мову. Делегація США на чолі з Блінкеном приїхала сюди, щоб озвучити чіткий меседж, а саме: про неприпустимість” відкату “реформ і боротьби з корупцією. Аналітики вважають, що ці меседжі українська сторона навряд чи почула. Тому, що після того, як Блінкен полетів з Києва, на Банковій спробували зробити кроки зі знищення корпоративної реформи. у Вашингтоні це побачили і вже стежать за кроками адміністрації Зеленського. Однак потрібно розуміти, що в США розуміють, в якій ситуації Україна зараз опинилася, наскільки сильно тиск на країну з боку Росії і так далі. Тому, швидше за все, вони будуть балансувати між підтримкою України і підштовхуванням країни до здійснення реформ “, – заявила Гонгадзе.

За матеріалами dialog.ua