Війна

Google заблокував російський пропагандистський канал Царьград, власник якого спонсорував терористів Гіркіна на Донбасі

0

Відеохостинг YouTube заблокував акаунт російського телеканалу «Царьград» без права відновлення. Про це йдеться на сайті телеканалу.

У повідомленні компанії Google сказано, що канал був заблокований за порушення експортного законодавства. У свою чергу канал звернеться до суду через блокування.

Головний редактор каналу Дар’я Токарєва заявила, що відеохостинг не надавав будь-яких повідомлень або попереджень про блокування. На момент блокування на російський канал було підписано більше 1,06 млн осіб.

Разом з цим було заблоковано і YouTube-канал товариства «Двоголовий орел», головою якого є засновник «Царграда» бізнесмен Костянтин Малофєєв. Він перебуває під санкціями Євросоюзу, США і Канади через звинувачення у фінансуванні російського вторгнення в Україну.

«Царьград» позиціонує себе як «перший російський консервативний інформаційно-аналітичний телеканал». Редакційна політика передбачає підтримку традиційних цінностей.

  • У червні соціальна мережа Twitter видалила більше 32 тис. активних акаунтів, які поширювали пропаганду в інтересах Росії та ряду інших країн.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на "Колумніст"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік! 👇🏻👇🏻👇🏻

facebook.com/columnistua