Uncategorized

Гордон і Сивохо зчепилися в прямому ефірі через Донбас: “Ви дуже наївний”

0

Телеведучий Дмитро Гордон і комік Сергій Сивохо посперечалися в прямому ефірі з приводу можливості встановити мир на окупованій частині Донбасу.

При цьому Гордон різко і емоційно звернувся до Сивохо з приводу його мирних ініціатив і назвав його “наївною людиною”.

На думку телеведучого, ніякі плани зі встановлення миру з “ЛДНР” неможливо реалізувати, оскільки цього не хоче російський президент Володимир Путін.

Фрагмент відео з суперечкою Сивохо і Гордона був опублікований на YouTube-каналі тележурналіста.

Гордон заявив, що всі слова і заяви Сивохо є наївними і не мають відношення до реальності, оскільки збутися не зможуть. Окуповану частину Донбасу чекає доля Придністров’я і Абхазії. Регіон під тиском російської окупації перетвориться в чорну діру і не зможе бути звільнений до тих пір, поки при владі в Росії знаходиться Володимир Путін.

“Ви дуже хороша людина і при цьому дуже наївна. Я хочу вам сказати, що майбутнє покаже правоту моїх слів – від вас нічого не залежить, вам нічого не вдасться, тому що Володимир Путін не хоче, щоб на Донбасі був мир. Він хоче, щоб це була сіра чорна зона, така як Придністров’я, Південна Осетія, Абхазія і він свого доб’ється на жаль”, – заявив телеведучий.

Джерело: Диалог.UA

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist