Суспільство

Гордон: “Зеленський знав про підготовку інтерв’ю з Гіркиним і Поклонською” – Мендель заперечила!

0
Президент Володимир Зеленський заздалегідь знав про те, що український журналіст Дмитро Гордон записуватиме інтерв’ю з колишнім ватажком бойовиків «ДНР» Ігорем Гіркіним і так званою колишньою прокуроркою Криму Наталією Поклонською.

Про це сам Гордон розповів в інтерв’ю hromadske, яке буде доступним для перегляду на нашому YouTube-каналі 21 січня.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Журналіст неодноразово наголошував, що інтерв’ю з Гіркіним та Поклонською, оприлюднені у травні 2020-го він записав «у співдружності» зі спецслужбами України. «Я вперше про це кажу: президент усе це знав за півтора місяця до реалізації. Він був посвячений у деталі операції», — зазначив Гордон.

Раніше в СБУ відповідали, що не працювали з Гордоном у межах інтерв’ю з Гіркіним. Але Офіс генпрокурора матеріали розмови назвав «цінною інформацією» і врешті долучив до справи: у червні 2020-го ОГ повідомив про підозру Гіркіну. Його оголосили в розшук і дозволили привести до суду.

«Гіркін та Поклонська — не просто цікаві персонажі, вони страшенно цікаві. У їхніх інтерв’ю відповіді на запитання, які мучать будь-яку нормальну людину: що сталося з нашою країною у 2014 році. Тепер це вже зрозуміло, і усі, хто мав пояснити, пояснили: це була спецоперація українських спецслужб, зокрема Головного управління розвідки. І це підтверджує витік інформації з матеріалами моєї переписки з начальником ГУР генералом Василем Бурбою перед інтерв’ю», — розповів нам Гордон.

ОНОВЛЕНО (19:30). Прессекретарка президента Юлія Мендель нам у коментарі заперечила заяву Гордона.

«Для Володимира Зеленського було таким самим здивуванням дізнатися про вказані вами інтерв’ю, як і для всієї української громадськості. Визначати, чи є в діяльності журналістів елементи порушення Конституції, мають правоохоронні органи», — зазначила вона.