Суспільство

Горілка, каша і колорадська стрічка: Міша Добкін “дєнь пабєди” відзначав

0

Скандальний “ексрегіонал” Михайло Добкін знову “відзначився”. Цього разу у День перемоги він похвалився фото з забороненою георгіївською стрічкою, з польовою кашею подякував “дєду за пабєду”, а також покрасувався з прихильниками скандального блогера Анатолія Шарія, пише 24 канал.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Фото та відео з власного святкування дня, коли закінчилася найбільш кривава в історії людства війна, екснардеп опублікував у власному телеграмі, повідомляє 24 канал.

Спершу все було цілком пристойно, і, здавалося, до маразму не дійде. Михайло Добкін написав привітання з Днем перемоги для шановних ветеранів і опублікував відео з покладання квітів до меморіалу Слави у Харкові.

Втім Михайло Добкін не був би Михайлом Добкіним, якби усе на цьому закінчилося. Далі він опублікував відео з прихильниками скандального Анатолія Шарія, які сигналять у своїх автівках з наліпками “яшарю” та червоними повітряними кульками.

Відпис до відео доволі лаконічний: “красавцы”. Здається, колишній мер Харкова забув настанову свого друга Геннадія Кернеса про “Міша, тєбє так нікто дєнєг нє даст”.

Та й на цьому наш герой не зупинився, адже після “зрєліщ” обов’язково має бути “хлєб”. Його, щоправда, Добкін замінив на горілку та польову кашу.

Далі колишній “регіонал” опублікував відео, де він заявляє, що традиціям не зраджує, а далі за його вказівкою хтось підходить до столу і розливає горілку в чарки.

Тоді Михайло Добкін демонструє польову кашу, перемішує її, а потім він разом з ще двома людьми випивають по чарці горілки, дякуючи “дєду за пабєду”.