Connect with us

ЗЕК-Чесно

Гостями фіналу «Ліги сміху» стали російські коміки, які підтримали анексію Криму

За даними Telegram-каналу «Шаурма Зеленського», гостями зйомок фінального етапу комедійного шоу «Ліга сміху» стали коміки з країни-агресора РФ Сергій Свєтлаков і Олександр Незлобін, які встигли відзначитися схваленням порушення територіальної цілісності України. Також автори каналу пишуть, що зйомки «Ліги» відбулися вчора.

«В даному випадку цікаво те, що в даний момент в залі сидять принаймні два російських коміка — Сергій Светлаков і Олександр Незлобін», — сказано в повідомленні. Також автори каналу цікавляться, чи не відвідували ці особистості незаконно захоплений Росією Крим, порушуючи норми українського законодавства.

Примітно, що в 2009 році на програмі «Прожекторперісхілтон», що виходить на пропагандистському Першому каналі, Светлаков виступив з пропозицією забрати півострів в України. У відповідь на це провідний Ургант заявив, що «Крим і так наш». Незлобин, в свою чергу, зовсім недавно видав «жарт» про те, що для АРК Україна є «колишньої». Примітно, що ефір півфіналу «Ліги сміху» запланований на п’ятницю, 8 листопада.

Долучайтеся до групи "Ні Капітуляції!" у Фейсбуці! Не дай здати Україну!

Click to comment

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

More in ЗЕК-Чесно

Підписуйся

Loading...

Цікаве

To Top